118986

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 1 400 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 40/1965. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:51:32
    120174 (1 400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:50:29
    123288 (1 350 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:49:45
    120174 (1 300 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:48:57
    123288 (1 250 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:48:37
    120174 (1 200 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:47:40
    123288 (1 150 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:46:56
    120174 (1 100 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:46:39
    123288 (1 050 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:46:39
    120174 (1 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:46:33
    123288 (950 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:46:33
    120174 (900 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:46:25
    123288 (850 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:46:25
    120174 (800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:43:14
    123288 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:43:14
    98730 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:40:39
    123288 (650 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:25:39
    98730 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:56:15
    123288 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:56:06
    98730 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:56:06
    123288 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:55:55
    98730 (475 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:55:55
    123288 (450 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:55:35
    98730 (425 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:55:35
    123288 (400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:55:01
    98730 (375 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:55:01
    123288 (350 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:44:59
    98730 (325 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 07:25:55
    90641 (300 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:57:49
    120174 (275 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:57:40
    122357 (250 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:57:40
    120174 (250 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:57:21
    122357 (225 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:57:21
    120174 (200 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 09:42:58
    122357 (175 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 13:15:17
    106506 (150 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 12:05:52
    122357 (125 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 19:31:30
    106506 (100 kr)