118986

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 150 kr
Slutar 27 maj 19:50
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 40/1965. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 19 maj 2019 kl. 13:15
    106506 (150 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 12:05
    122357 (125 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 19:31
    106506 (100 kr)