118987

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 325 kr
Slutar 27 maj 19:52
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 13/1965. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 11 maj 2019 kl. 20:58
    102329 (325 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:58
    114330 (300 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 17:06
    102329 (200 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 17:06
    122913 (175 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:36
    102329 (150 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:36
    113763 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:23
    102329 (100 kr)