118987

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 1 300 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 13/1965. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:46:00
    110468 (1 300 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:46:00
    93355 (1 250 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:45:47
    93355 (1 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:45:47
    110468 (950 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 19:52:17
    93355 (900 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 19:52:17
    112444 (850 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:01:59
    112444 (800 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:01:59
    93355 (750 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:01:41
    93355 (700 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:01:41
    112444 (650 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:01:29
    93355 (600 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:01:29
    112444 (550 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:01:11
    93355 (450 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 10:01:11
    112444 (425 kr)
  • 24 maj 2019 kl. 18:10:42
    93355 (350 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:58:28
    102329 (325 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:58:28
    114330 (300 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 17:06:47
    102329 (200 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 17:06:47
    122913 (175 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:36:18
    102329 (150 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:36:18
    113763 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:23:13
    102329 (100 kr)