118988

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 1 200 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Daterad 1971. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:55:37
    122357 (1 200 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:55:37
    90868 (1 150 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:53:42
    122357 (1 100 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:53:11
    90868 (1 050 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:52:50
    122357 (1 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:52:50
    90868 (1 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:52:00
    122357 (950 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:51:27
    90868 (900 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:51:12
    122357 (850 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:51:12
    90868 (800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:50:51
    122357 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:50:51
    90868 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:47:50
    122357 (650 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:47:49
    98730 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:45:51
    98730 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:45:51
    122357 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:41:52
    122357 (450 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:41:52
    98730 (425 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:26:54
    98730 (350 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 07:26:18
    90641 (325 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 22:27:10
    90848 (300 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 22:27:10
    123198 (275 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 13:05:32
    90848 (250 kr)
  • 22 maj 2019 kl. 21:31:36
    123198 (225 kr)
  • 22 maj 2019 kl. 21:31:25
    122357 (200 kr)
  • 22 maj 2019 kl. 21:31:25
    123198 (200 kr)
  • 22 maj 2019 kl. 21:31:07
    122357 (175 kr)
  • 22 maj 2019 kl. 21:31:07
    123198 (150 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 12:06:36
    122357 (125 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 22:14:09
    123050 (100 kr)