118988

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 125 kr
Slutar 27 maj 19:54
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Daterad 1971. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 19 maj 2019 kl. 12:06
    122357 (125 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 22:14
    123050 (100 kr)