118989

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 850 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 34/1960. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:54:55
    90641 (850 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:54:34
    98730 (800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:54:22
    90641 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:54:22
    98730 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:54:13
    90641 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:54:13
    123302 (650 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:53:57
    123302 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:53:44
    98730 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:53:44
    123302 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:53:33
    98730 (475 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:53:33
    123302 (450 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:42:40
    98730 (425 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:26:15
    117055 (400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:26:15
    90641 (400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 12:44:20
    117055 (275 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 12:44:20
    90641 (250 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 07:27:08
    90641 (150 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 00:06:22
    121317 (125 kr)
  • 22 maj 2019 kl. 20:26:11
    123050 (100 kr)