118989

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 0 kr
Slutar 27 maj 19:56
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 34/1960. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.