118990

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 125 kr
Slutar 27 maj 19:58
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 41/1958. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 17 maj 2019 kl. 22:20
    110981 (125 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 20:00
    90309 (100 kr)