118990

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 850 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 41/1958. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 19:56:13
    110468 (850 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:55:47
    117606 (800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:53:28
    98730 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:53:13
    110468 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:49:51
    98730 (650 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:22:50
    109450 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:22:50
    110604 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:40:58
    110604 (475 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:40:58
    90641 (450 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:44:23
    110604 (300 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 16:44:23
    112378 (275 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 11:26:36
    112378 (250 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 11:26:36
    112943 (225 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 16:18:30
    112943 (200 kr)
  • 24 maj 2019 kl. 17:32:41
    119279 (175 kr)
  • 23 maj 2019 kl. 14:10:45
    120174 (150 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 22:20:42
    110981 (125 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 20:00:40
    90309 (100 kr)