118992

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 1 100 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Damernas Värld 37/1958. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 20:00:38
    114200 (1 100 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:00:15
    98730 (1 050 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:54:07
    114200 (1 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:53:46
    98730 (950 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:51:52
    114200 (900 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:51:43
    98730 (850 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:51:43
    114200 (850 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:51:34
    98730 (800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:51:33
    114200 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:50:17
    98730 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:42:35
    114200 (650 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:42:26
    90641 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:42:26
    114200 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:42:09
    90641 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:42:09
    114200 (475 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:41:58
    90641 (450 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:41:58
    114200 (425 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:26:41
    90641 (400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 10:57:20
    114200 (375 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 10:57:08
    90641 (350 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 10:57:08
    114200 (325 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 07:27:55
    90641 (300 kr)
  • 19 maj 2019 kl. 19:30:46
    114200 (275 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 23:29:58
    118902 (250 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 23:29:50
    102575 (225 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 23:29:50
    118902 (225 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 23:29:38
    102575 (200 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 23:29:38
    118902 (175 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 23:29:23
    102575 (150 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 23:29:23
    118902 (125 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 14:58:51
    102575 (100 kr)