118992

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 275 kr
Slutar 27 maj 20:02
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Damernas Värld 37/1958. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 19 maj 2019 kl. 19:30
    114200 (275 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 23:29
    118902 (250 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 23:29
    102575 (225 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 23:29
    118902 (225 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 23:29
    102575 (200 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 23:29
    118902 (175 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 23:29
    102575 (150 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 23:29
    118902 (125 kr)
  • 8 maj 2019 kl. 14:58
    102575 (100 kr)