118993

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 1 500 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 38/1958. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 20:08:24
    110495 (1 500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:07:39
    112844 (1 450 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:06:12
    110495 (1 400 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:05:53
    112844 (1 350 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:04:16
    110495 (1 300 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:02:29
    112844 (1 250 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:02:15
    112378 (1 200 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:02:15
    112844 (1 150 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:02:02
    112378 (1 100 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:02:02
    112844 (1 050 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:01:36
    112378 (1 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:01:36
    90641 (950 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:11:34
    112378 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:11:34
    98730 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:47:25
    112378 (650 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:47:25
    98730 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:18:19
    112378 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:18:19
    90641 (500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:25:10
    90641 (450 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:25:10
    112378 (425 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 11:24:19
    112378 (350 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 13:30:04
    90848 (325 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 13:29:55
    90641 (300 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 13:29:55
    90848 (300 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 13:04:28
    90641 (275 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 13:04:28
    90848 (250 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 13:04:15
    90641 (225 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 13:04:15
    90848 (200 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 13:04:06
    90641 (175 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 13:04:06
    90848 (150 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 11:47:58
    90641 (125 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 20:45:40
    118902 (100 kr)