118994

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 1 000 kr
Utropspris: 2 500 kr

51 x 73 cm. För Vecko-Revyn 24/1961. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 11 maj 2019 kl. 23:16:18
    116466 (1 000 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:16:18
    102329 (950 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:16:06
    116466 (900 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:16:06
    102329 (850 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:15:48
    116466 (800 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:15:48
    102329 (750 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:15:37
    116466 (700 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:15:37
    102329 (650 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:15:26
    116466 (600 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:15:26
    102329 (550 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:15:14
    116466 (425 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:15:14
    102329 (400 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:15:00
    116466 (375 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:15:00
    102329 (350 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:14:49
    116466 (325 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 23:14:49
    102329 (300 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:18:40
    116466 (275 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 20:18:40
    102329 (250 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 22:34:02
    102329 (100 kr)