118995

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 150 kr
Slutar 27 maj 20:08
Utropspris: 2 500 kr

51 x 73 cm. För Vecko-Revyn 5/1961. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 12 maj 2019 kl. 22:15
    123050 (150 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 08:41
    120174 (125 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 08:16
    114870 (100 kr)