118996

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 375 kr
Slutar 27 maj 20:10
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 32/1960. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 21 maj 2019 kl. 17:55
    112239 (375 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:55
    120174 (350 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:55
    112239 (325 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:55
    120174 (300 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:55
    112239 (275 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:55
    120174 (250 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 20:42
    112239 (225 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 22:04
    123050 (200 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 09:46
    118901 (175 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 08:40
    120174 (150 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 07:47
    113496 (125 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 11:37
    91345 (100 kr)