118996

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 900 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 32/1960. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 20:09:59
    117606 (900 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:08:32
    98730 (850 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:08:13
    100137 (800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:08:13
    98730 (800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:07:13
    100137 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:06:36
    109596 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:51:07
    98730 (650 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:34:30
    119297 (600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:41:46
    91345 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:41:46
    90641 (550 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 12:31:23
    91345 (450 kr)
  • 22 maj 2019 kl. 20:22:02
    123050 (425 kr)
  • 22 maj 2019 kl. 20:21:45
    112239 (400 kr)
  • 22 maj 2019 kl. 20:21:45
    123050 (400 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:55:10
    112239 (375 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:55:10
    120174 (350 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:55:06
    112239 (325 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:55:06
    120174 (300 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:55:01
    112239 (275 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:55:01
    120174 (250 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 20:42:56
    112239 (225 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 22:04:41
    123050 (200 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 09:46:59
    118901 (175 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 08:40:59
    120174 (150 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 07:47:11
    113496 (125 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 11:37:12
    91345 (100 kr)