118997

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 600 kr
Slutar 27 maj 20:12
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Daterad 1967. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 15 maj 2019 kl. 18:53
    98730 (600 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 18:53
    101125 (550 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 18:53
    98730 (500 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 18:53
    101125 (475 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 18:53
    98730 (450 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 18:53
    101125 (425 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 18:53
    98730 (400 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 10:23
    101125 (300 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 10:23
    110076 (275 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 07:10
    101125 (175 kr)
  • 13 maj 2019 kl. 03:40
    121570 (150 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 20:01
    90309 (125 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 19:48
    101125 (100 kr)