118998

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 475 kr
Slutar 27 maj 20:14
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 21 maj 2019 kl. 17:47
    123076 (475 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:47
    93247 (450 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:47
    93247 (375 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:47
    123076 (350 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 11:40
    93247 (325 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 11:40
    123076 (300 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 22:33
    93247 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:35
    113763 (100 kr)