118998

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 1 100 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 20:12:38
    123076 (1 100 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:11:51
    98730 (1 050 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:08:02
    123076 (1 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:58:34
    98730 (950 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:58:30
    123076 (900 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:58:30
    98730 (900 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:42:45
    123076 (850 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 17:42:45
    90641 (800 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:34:55
    123076 (750 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:34:55
    94483 (700 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:19:43
    123076 (550 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 15:19:43
    94483 (500 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:47:46
    123076 (475 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:47:46
    93247 (450 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:47:29
    93247 (375 kr)
  • 21 maj 2019 kl. 17:47:29
    123076 (350 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 11:40:36
    93247 (325 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 11:40:36
    123076 (300 kr)
  • 9 maj 2019 kl. 22:33:54
    93247 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:35:13
    113763 (100 kr)