119000

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 750 kr
Slutar 27 maj 20:18
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 27/1962. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 15 maj 2019 kl. 18:49
    98730 (750 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:10
    118381 (700 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:10
    113763 (650 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:04
    113763 (550 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:04
    118381 (500 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:03
    113763 (475 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:03
    118381 (450 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:03
    113763 (425 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:03
    118381 (400 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:03
    113763 (375 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:03
    118381 (350 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:02
    113763 (325 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:02
    118381 (300 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:02
    113763 (275 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:02
    118381 (250 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 21:02
    113763 (225 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 21:02
    122913 (200 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 17:38
    113763 (175 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 17:38
    122913 (150 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:35
    113763 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 08:47
    91140 (100 kr)