119000

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 1 600 kr
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 27/1962. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 27 maj 2019 kl. 20:17:00
    110468 (1 600 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:16:35
    113763 (1 500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:16:35
    110468 (1 500 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:16:28
    113763 (1 250 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:16:28
    110468 (1 200 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:16:16
    113763 (1 150 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:11:14
    118902 (1 100 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 20:05:50
    98730 (1 050 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 19:29:42
    112378 (1 000 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:26:21
    97825 (950 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:26:09
    109562 (900 kr)
  • 27 maj 2019 kl. 18:26:09
    97825 (900 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 17:42:46
    109562 (850 kr)
  • 22 maj 2019 kl. 22:54:58
    118902 (800 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 18:49:40
    98730 (750 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:10:53
    118381 (700 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:10:53
    113763 (650 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:04:53
    113763 (550 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:04:53
    118381 (500 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:03:39
    113763 (475 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:03:39
    118381 (450 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:03:29
    113763 (425 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:03:29
    118381 (400 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:03:08
    113763 (375 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:03:08
    118381 (350 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:02:43
    113763 (325 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:02:43
    118381 (300 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:02:15
    113763 (275 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 17:02:15
    118381 (250 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 21:02:44
    113763 (225 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 21:02:44
    122913 (200 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 17:38:28
    113763 (175 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 17:38:28
    122913 (150 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:35:33
    113763 (125 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 08:47:17
    91140 (100 kr)