119001

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 850 kr
Slutar 27 maj 20:20
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. För Vecko-Revyn 39/1958. Oramad. Smärre slitage av originalillustration kan förekomma. Avhämtas efter avslutad försäljning på Bålsta Auktionshall, alternativt på utlämningsplats i Vasastan efter överenskommelse.

  • 18 maj 2019 kl. 14:52
    113311 (850 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 14:38
    114200 (800 kr)
  • 17 maj 2019 kl. 21:44
    113311 (750 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 22:09
    114200 (700 kr)
  • 14 maj 2019 kl. 21:37
    102329 (650 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:11
    114200 (600 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:11
    102329 (550 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:11
    114200 (500 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:11
    102329 (475 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:11
    114200 (450 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 22:35
    102329 (425 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 22:34
    113763 (400 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 22:34
    102329 (400 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 22:34
    113763 (275 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 22:34
    102329 (250 kr)
  • 7 maj 2019 kl. 16:35
    113763 (100 kr)