121382

GERD MILLER, gouache på papp, signerad

Bud: 350 kr
Slutar idag 19:22
Utropspris: 2 500 kr

50 x 70 cm. 'The Girl from Nowhere', för Vecko-Revyn 22/1960. Säljes oramad. Slitage av originalillustration kan förekomma.

  • 15 juni 2019 kl. 21:11:20
    123682 (350 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 21:11:20
    102329 (325 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 21:11:07
    123682 (275 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 21:11:07
    102329 (250 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 21:10:55
    123682 (200 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 21:10:55
    102329 (175 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 15:56:34
    123682 (150 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 15:56:34
    107534 (125 kr)
  • 13 juni 2019 kl. 19:28:06
    123682 (100 kr)