153008

GERDA ÅKERSSON, färglitografi, signerad

Bud: 150 kr
Utropspris: 400 kr

46 x 56 cm.

  • 7 juli 2020 kl. 19:21:05
    96108 (150 kr)
  • 5 juli 2020 kl. 23:50:23
    127866 (125 kr)
  • 3 juli 2020 kl. 20:33:59
    96108 (100 kr)