200179

GITARR, Levin

Bud: 225 kr
5 dec 22:24
Utropspris: 500 kr

Längd ca 95cm. Bruksslitage. Krackelyr.

  • 28 november 2021 kl. 17:02:32
    114560 (225 kr)
    103238 (200 kr)
  • 27 november 2021 kl. 21:35:30
    114560 (175 kr)
    90835 (150 kr)
  • 25 november 2021 kl. 21:43:59
    114560 (125 kr)
  • 23 november 2021 kl. 21:54:27
    93715 (100 kr)