137554

GJUTJÄRNSGAVLAR, Skoglund & Olson, 1800/1900-tal

Bud: 1 250 kr
Utropspris: 3 000 kr

Höjd ca 85 cm. Bruksslitage.

  • 23 januari 2020 kl. 19:03:30
    115344 (1 250 kr)
    116013 (1 200 kr)
  • 23 januari 2020 kl. 16:05:52
    116013 (1 150 kr)
  • 23 januari 2020 kl. 14:30:04
    108657 (1 100 kr)
  • 23 januari 2020 kl. 14:29:55
    116013 (1 050 kr)
    108657 (1 050 kr)
  • 23 januari 2020 kl. 14:29:45
    116013 (1 000 kr)
    108657 (950 kr)
  • 23 januari 2020 kl. 13:33:45
    116013 (900 kr)
  • 23 januari 2020 kl. 12:26:30
    127985 (850 kr)
  • 23 januari 2020 kl. 12:26:09
    116013 (800 kr)
    127985 (750 kr)
  • 21 januari 2020 kl. 21:05:52
    116013 (700 kr)
    127949 (650 kr)
  • 19 januari 2020 kl. 21:22:47
    116013 (600 kr)
  • 16 januari 2020 kl. 15:36:47
    112504 (550 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 23:24:01
    96889 (500 kr)
    108202 (475 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 20:06:10
    108202 (375 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 07:56:08
    112504 (350 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 07:56:01
    93331 (325 kr)
    112504 (325 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 07:55:54
    93331 (300 kr)
    112504 (275 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 07:55:47
    93331 (250 kr)
    112504 (225 kr)
  • 15 januari 2020 kl. 07:55:39
    93331 (200 kr)
    112504 (175 kr)
  • 14 januari 2020 kl. 19:02:19
    93331 (150 kr)
  • 14 januari 2020 kl. 05:23:27
    112504 (125 kr)
  • 13 januari 2020 kl. 18:49:26
    127007 (100 kr)