140196

GJUTJÄRNSGRYTA samt formar, Husqvarna

Bud: 125 kr
Utropspris: 300 kr

Slitage, emaljskador.

  • 20 februari 2020 kl. 17:34:55
    124421 (125 kr)
  • 15 februari 2020 kl. 04:28:36
    93555 (100 kr)