165791

GOLVLAMPA, 1900-talets andra del

Bud: 600 kr
Avslutat 26 november 21:32
Utropspris: 500 kr

Mahogny, mässingsdetaljer, fot i glas. Höjd, inklusive skärm 141 cm. Bruksslitage.

  • 26 november 2020 kl. 17:07:57
    105557 (600 kr)
    116420 (550 kr)
  • 26 november 2020 kl. 17:07:39
    105557 (500 kr)
    116420 (475 kr)
  • 26 november 2020 kl. 17:07:31
    105557 (450 kr)
    116420 (425 kr)
  • 26 november 2020 kl. 17:07:26
    105557 (400 kr)
    116420 (375 kr)
  • 26 november 2020 kl. 17:07:19
    105557 (350 kr)
    116420 (325 kr)
  • 26 november 2020 kl. 17:07:13
    105557 (300 kr)
    116420 (275 kr)
  • 26 november 2020 kl. 17:07:08
    105557 (250 kr)
    116420 (225 kr)
  • 22 november 2020 kl. 09:53:04
    105557 (200 kr)
    117408 (175 kr)
  • 21 november 2020 kl. 08:30:26
    105557 (150 kr)
  • 20 november 2020 kl. 22:38:16
    136892 (125 kr)
  • 18 november 2020 kl. 19:21:09
    94792 (100 kr)