181589

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt

Bud: 150 kr
Avslutat 11 maj 19:30
Utropspris: 400 kr

Total höjd 156 cm. Bruksslitage.

  • 10 maj 2021 kl. 21:54:38
    118189 (150 kr)
  • 8 maj 2021 kl. 12:27:24
    97152 (125 kr)
  • 5 maj 2021 kl. 20:26:41
    93897 (100 kr)