165785

GOLVLAMPA, 1950/60-tal

Bud: 175 kr
Avslutat 26 november 21:20
Utropspris: 600 kr

Teak samt mässing. Höjd inklusive skärm 177 cm. Bruksslitage, fläckar på skärm.

  • 26 november 2020 kl. 13:48:36
    124484 (175 kr)
  • 24 november 2020 kl. 18:15:19
    96153 (150 kr)
    124484 (150 kr)
  • 24 november 2020 kl. 18:10:35
    96153 (125 kr)
  • 18 november 2020 kl. 19:21:24
    94792 (100 kr)