128625

GOLVLAMPA, 1960-tal

Bud: 300 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd ca 110 cm (delvis ställbar). Bruksslitage.

  • 9 oktober 2019 kl. 21:23:25
    122575 (300 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 21:23:07
    124484 (275 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 21:23:07
    122575 (275 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 18:52:57
    124484 (250 kr)
  • 9 oktober 2019 kl. 10:28:41
    125782 (225 kr)
  • 8 oktober 2019 kl. 15:35:58
    120174 (200 kr)
  • 5 oktober 2019 kl. 08:14:52
    103705 (175 kr)
  • 5 oktober 2019 kl. 08:14:33
    122066 (150 kr)
  • 5 oktober 2019 kl. 08:14:33
    103705 (150 kr)
  • 4 oktober 2019 kl. 07:14:34
    122066 (125 kr)
  • 3 oktober 2019 kl. 23:24:24
    111218 (100 kr)