121348

GOLVLAMPA, märkt 'MAE 55', 1900-talets mitt

Bud: 950 kr
Utropspris: 500 kr

Ställbar höjd. Bruksslitage, el bör bytas.

  • 17 juni 2019 kl. 19:08:16
    118879 (950 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 19:08:16
    110410 (900 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 19:07:08
    118879 (850 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 19:06:28
    110410 (800 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 19:06:28
    118879 (800 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 19:05:38
    110410 (650 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 19:05:38
    118879 (600 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 19:04:01
    118879 (550 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 19:04:01
    120115 (500 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 00:31:40
    120115 (375 kr)
  • 17 juni 2019 kl. 00:31:40
    101272 (350 kr)
  • 15 juni 2019 kl. 21:59:38
    120115 (200 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 07:55:35
    94394 (175 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 07:55:32
    118879 (150 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 07:55:32
    94394 (150 kr)
  • 12 juni 2019 kl. 02:11:56
    118879 (125 kr)
  • 11 juni 2019 kl. 21:13:19
    105557 (100 kr)