203913

GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets andra del

Bud: 175 kr
20 jan 20:04
Utropspris: 500 kr

Höjd, inklusive skärm, 160 cm. Bruksslitage.

  • 16 januari 2022 kl. 11:42:57
    146727 (175 kr)
    139866 (150 kr)
  • 13 januari 2022 kl. 19:43:52
    139866 (100 kr)