94082

GOLVLAMPA, mässing, 1940-tal

Bud: 0 kr
Utropspris: 600 kr

Höjd ca 145 cm. Bruksslitage, senare skärm.

  • 12 juni 2018 kl. 14:01
    96153 (150 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 01:38
    111057 (125 kr)
  • 4 juni 2018 kl. 21:55
    116420 (100 kr)