94084

GOLVLAMPA, tvåarmad, 1940-tal

Bud: 375 kr
Utropspris: 600 kr

Höjd 143 cm. Ställbara armar. Stomme i mässing samt trä. Bruksslitage.

  • 11 juni 2018 kl. 19:52
    98215 (375 kr)
  • 5 juni 2018 kl. 22:32
    115896 (350 kr)
  • 5 juni 2018 kl. 22:32
    96153 (300 kr)
  • 5 juni 2018 kl. 22:32
    115896 (325 kr)
  • 5 juni 2018 kl. 14:54
    96153 (300 kr)