165564

GOLVLAMPA. AJH, ca 1950-tal

Bud: 1 050 kr
Avslutat 26 november 21:08
Utropspris: 1 000 kr

Tvåramad. Höjd ca 150 cm. Bruksslitage.

  • 26 november 2020 kl. 18:11:24
    120262 (1 050 kr)
    105202 (1 050 kr)
  • 26 november 2020 kl. 18:11:15
    120262 (1 000 kr)
    105202 (950 kr)
  • 26 november 2020 kl. 18:11:08
    120262 (900 kr)
    105202 (850 kr)
  • 26 november 2020 kl. 18:10:39
    120262 (800 kr)
    105202 (750 kr)
  • 26 november 2020 kl. 09:11:25
    120262 (700 kr)
    114252 (650 kr)
  • 25 november 2020 kl. 21:14:38
    114252 (400 kr)
    135559 (375 kr)
  • 21 november 2020 kl. 17:00:59
    114252 (350 kr)
  • 21 november 2020 kl. 11:34:45
    136443 (325 kr)
  • 20 november 2020 kl. 15:27:31
    136309 (300 kr)
  • 20 november 2020 kl. 15:27:09
    119181 (275 kr)
    136309 (250 kr)
  • 19 november 2020 kl. 14:28:02
    119181 (225 kr)
    90835 (200 kr)
  • 18 november 2020 kl. 21:49:25
    90835 (175 kr)
  • 18 november 2020 kl. 19:53:56
    136309 (150 kr)
  • 18 november 2020 kl. 15:44:29
    127469 (125 kr)
  • 18 november 2020 kl. 05:05:47
    121317 (100 kr)