203716

GOLVUR, kineseri, 1800-talets första del

Bud: 250 kr
Avslutat 18 januari 19:02
Utropspris: 2 000 kr

Höjd 240 cm. Ej funktionstestad. Bruksslitage.

  • 18 januari 2022 kl. 12:41:12
    90329 (250 kr)
    118189 (225 kr)
  • 18 januari 2022 kl. 12:41:00
    90329 (200 kr)
    118189 (175 kr)
  • 18 januari 2022 kl. 08:43:56
    90329 (150 kr)
    146606 (125 kr)
  • 11 januari 2022 kl. 12:32:39
    90329 (100 kr)