149722

GOLVVAS, stengods, signerad

Bud: 450 kr
Utropspris: 600 kr

Höjd 43 cm. Små nagg på fotring.

  • 3 juni 2020 kl. 18:18:24
    105244 (450 kr)
  • 3 juni 2020 kl. 18:18:08
    101366 (425 kr)
  • 3 juni 2020 kl. 18:18:08
    105244 (425 kr)
  • 2 juni 2020 kl. 19:05:01
    101366 (375 kr)
  • 2 juni 2020 kl. 10:38:32
    104836 (350 kr)
  • 2 juni 2020 kl. 10:38:30
    101366 (325 kr)
  • 2 juni 2020 kl. 10:38:30
    104836 (300 kr)
  • 2 juni 2020 kl. 10:38:26
    101366 (275 kr)
  • 2 juni 2020 kl. 10:38:26
    104836 (250 kr)
  • 2 juni 2020 kl. 10:38:20
    101366 (225 kr)
  • 2 juni 2020 kl. 10:38:20
    104836 (200 kr)
  • 31 maj 2020 kl. 10:58:44
    101366 (175 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 00:05:47
    129004 (150 kr)
  • 22 maj 2020 kl. 18:16:36
    120474 (125 kr)
  • 21 maj 2020 kl. 17:50:45
    131566 (100 kr)