131685

GRYTHYTTAN, 4 delar, 1900-talets mitt

Bud: 1 350 kr
Utropspris: 1 000 kr

1 st bord. Höjd 70,5 cm. Diameter 99 cm. 3 st stolar. Höjd 81,5 cm. Bredd 38,5 cm. Rost. bruksslitage, torrsprickor, mycket flagnad färg.

  • 8 november 2019 kl. 11:13:16
    94687 (1 350 kr)
  • 8 november 2019 kl. 09:29:38
    116466 (1 300 kr)
    94687 (1 250 kr)
  • 7 november 2019 kl. 14:55:53
    94687 (1 100 kr)
    107435 (1 050 kr)
  • 7 november 2019 kl. 12:57:34
    107435 (900 kr)
  • 6 november 2019 kl. 18:05:39
    91496 (850 kr)
  • 6 november 2019 kl. 18:05:30
    94687 (800 kr)
    91496 (750 kr)
  • 6 november 2019 kl. 18:05:25
    94687 (700 kr)
    91496 (650 kr)
  • 6 november 2019 kl. 18:05:19
    94687 (600 kr)
    91496 (550 kr)
  • 5 november 2019 kl. 23:38:43
    94687 (500 kr)
    107435 (475 kr)
  • 5 november 2019 kl. 17:16:25
    107435 (425 kr)
    91314 (400 kr)
  • 4 november 2019 kl. 22:45:37
    91314 (200 kr)
    90740 (175 kr)
  • 4 november 2019 kl. 22:45:08
    91314 (150 kr)
    90740 (125 kr)
  • 2 november 2019 kl. 08:09:05
    91314 (100 kr)