173816

GUIDO AGOSTINI, Italienskt landskap, olja på duk, signerad

Bud: 2 200 kr
Slutar 28 februari 19:14
Utropspris: 2 500 kr

42x31cm. Med krackelyr. Ram med mindre dekorbortfall.

  • 16 februari 2021 kl. 12:57:06
    93242 (2 200 kr)
    125602 (2 100 kr)
  • 14 februari 2021 kl. 10:09:01
    93242 (1 700 kr)
    132741 (1 600 kr)
  • 14 februari 2021 kl. 09:12:48
    93242 (1 500 kr)
    93355 (1 450 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 17:51:56
    93355 (1 200 kr)
    125602 (1 150 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 17:51:32
    125602 (1 100 kr)
    93355 (1 050 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 13:25:18
    125602 (275 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 05:07:10
    137757 (250 kr)
    137022 (250 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 05:07:01
    137757 (225 kr)
    137022 (200 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 02:58:07
    137757 (175 kr)
    90329 (150 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 18:07:01
    90329 (125 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 16:17:19
    119468 (100 kr)