188754

GUN JAENSSON, skulptur, Tomte med fågel, keramik

Bud: 1 100 kr
Slutar 29 augusti 19:02
Utropspris: 3 000 kr

Signerad och daterad 1992. Längd 28cm. Mindre nagg samt dekorbortfall förekommer.

  • 20 juli 2021 kl. 19:51:34
    97885 (1 100 kr)
  • 20 juli 2021 kl. 19:26:24
    90299 (1 050 kr)
  • 17 juli 2021 kl. 18:45:54
    97885 (1 000 kr)
  • 17 juli 2021 kl. 18:45:54
    120174 (950 kr)
  • 17 juli 2021 kl. 16:31:51
    120174 (800 kr)
  • 17 juli 2021 kl. 16:31:51
    97885 (750 kr)
  • 17 juli 2021 kl. 16:31:39
    97885 (550 kr)
  • 17 juli 2021 kl. 16:31:39
    120174 (500 kr)
  • 16 juli 2021 kl. 22:45:56
    97885 (150 kr)
  • 16 juli 2021 kl. 16:27:18
    128498 (125 kr)
  • 15 juli 2021 kl. 20:18:10
    97885 (100 kr)