188756

GUN JAENSSON, skulptur/ljuslykta, Ödla och fjäril, keramik

Bud: 650 kr
Slutar 29 augusti 19:06
Utropspris: 3 000 kr

Signerad och daterad 1992. Höjd 23cm. Mindre nagg samt dekorbortfall förekommer.

  • 19 juli 2021 kl. 11:53:33
    97885 (650 kr)
  • 19 juli 2021 kl. 11:53:33
    141183 (600 kr)
  • 19 juli 2021 kl. 11:53:14
    97885 (475 kr)
  • 19 juli 2021 kl. 11:53:14
    141183 (450 kr)
  • 18 juli 2021 kl. 11:45:33
    97885 (425 kr)
  • 18 juli 2021 kl. 11:45:33
    141183 (400 kr)
  • 18 juli 2021 kl. 11:45:27
    97885 (300 kr)
  • 18 juli 2021 kl. 11:45:27
    141183 (275 kr)
  • 18 juli 2021 kl. 11:45:22
    97885 (250 kr)
  • 18 juli 2021 kl. 11:45:22
    141183 (225 kr)
  • 18 juli 2021 kl. 11:45:01
    97885 (200 kr)
  • 18 juli 2021 kl. 11:45:01
    141183 (175 kr)
  • 16 juli 2021 kl. 22:46:42
    97885 (150 kr)
  • 16 juli 2021 kl. 21:28:08
    142575 (125 kr)
  • 15 juli 2021 kl. 20:18:38
    97885 (100 kr)