162330

GUNGHÄST, Gemla, 1800/1900-tal

Bud: 0 kr
Avslutat 22 oktober 19:52
Utropspris: 4 000 kr

Längd 150 cm. Bruksslitage. Sprickor.

  • 21 oktober 2020 kl. 17:51:05
    135800 (2 000 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 21:58:26
    102136 (1 600 kr)
  • 11 oktober 2020 kl. 22:00:11
    135800 (1 500 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 18:24:11
    135800 (1 050 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 10:33:30
    134669 (1 000 kr)
  • 9 oktober 2020 kl. 10:33:12
    134669 (500 kr)