196533

GUNGSTOL, ca 1920-tal

Bud: 600 kr
Avslutat 28 oktober 19:36
Utropspris: 300 kr

Bredd 59 cm. Bruksslitage.

  • 28 oktober 2021 kl. 13:44:24
    98036 (600 kr)
    101029 (550 kr)
  • 28 oktober 2021 kl. 09:02:25
    101029 (325 kr)
    96761 (300 kr)
  • 27 oktober 2021 kl. 16:30:58
    101029 (275 kr)
  • 25 oktober 2021 kl. 21:37:15
    100884 (250 kr)
  • 25 oktober 2021 kl. 21:37:03
    139986 (225 kr)
    100884 (200 kr)
  • 21 oktober 2021 kl. 09:44:12
    139986 (175 kr)
    100884 (150 kr)
  • 20 oktober 2021 kl. 18:01:26
    139986 (125 kr)
  • 19 oktober 2021 kl. 15:44:50
    102904 (100 kr)