188901

GUNNAR ASPLUND, trädgårdsstolar, Iwan B. Giertz, Flen, 1930-tal, 8st

Bud: 5 000 kr
Slutar 29 augusti 19:36
Utropspris: 12 000 kr

Stomme i stålrör med sits och rygg i trä. Höjd ca 80cm, sitthöjd 46cm. Slitage och färgbortfall. En stol med avbruten fot.

  • 2 augusti 2021 kl. 12:37:54
    120682 (5 000 kr)
  • 25 juli 2021 kl. 19:54:38
    113072 (4 400 kr)
  • 25 juli 2021 kl. 19:54:23
    113072 (3 800 kr)
  • 25 juli 2021 kl. 14:01:47
    130200 (3 200 kr)
  • 25 juli 2021 kl. 07:50:54
    91496 (3 100 kr)
  • 22 juli 2021 kl. 11:15:41
    142287 (2 100 kr)
  • 19 juli 2021 kl. 17:48:26
    117815 (2 000 kr)
  • 18 juli 2021 kl. 11:42:17
    91140 (125 kr)
  • 16 juli 2021 kl. 17:56:25
    90948 (100 kr)