180925

GUNNAR ASPLUND, vägglampor/utebelysning, ASEA, 1900-talets andra del

Bud: 0 kr
Avslutat 4 maj 19:02
Utropspris: 3 000 kr

Stomme i målat järn. Kupa av glas. Gjuten märkning, ASEA. Längd från vägg 40 cm. Höjd ca 30 cm. Ej funktionstestad. Slitage. Rost. Repor. Mynningsnagg på glas.

  • 4 maj 2021 kl. 19:00:18
    90948 (1 900 kr)
  • 4 maj 2021 kl. 18:15:42
    117003 (1 600 kr)
  • 4 maj 2021 kl. 12:00:10
    93282 (1 500 kr)
  • 3 maj 2021 kl. 21:12:47
    102681 (1 200 kr)
  • 3 maj 2021 kl. 21:11:16
    102681 (550 kr)
  • 2 maj 2021 kl. 06:43:08
    122976 (325 kr)
  • 30 april 2021 kl. 06:09:39
    122976 (300 kr)
  • 29 april 2021 kl. 21:34:10
    117003 (275 kr)
  • 28 april 2021 kl. 16:17:02
    122976 (250 kr)
  • 28 april 2021 kl. 07:27:01
    140237 (225 kr)
  • 28 april 2021 kl. 06:59:21
    106101 (200 kr)
  • 28 april 2021 kl. 06:59:21
    117003 (200 kr)
  • 27 april 2021 kl. 22:46:38
    106101 (175 kr)
  • 27 april 2021 kl. 21:09:25
    90948 (150 kr)
  • 27 april 2021 kl. 20:04:24
    140237 (125 kr)
  • 26 april 2021 kl. 22:10:48
    119468 (100 kr)