149213

GUNNAR GREIBER, olja på duk, signerad

Bud: 350 kr
Utropspris: 800 kr

23x36cm.

  • 20 maj 2020 kl. 20:30:09
    123620 (350 kr)
  • 20 maj 2020 kl. 20:30:09
    90299 (325 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 17:32:35
    123620 (300 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 17:32:35
    90299 (275 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 21:40:42
    90299 (250 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 21:40:42
    110076 (225 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 21:40:12
    110076 (200 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 21:40:12
    90299 (175 kr)
  • 14 maj 2020 kl. 18:53:56
    110076 (100 kr)