114308

GUSTAF BÖRTNER olja på duk, signerad

Bud: 125 kr
Utropspris: 500 kr

46x55cm. Oramad

  • 11 mars 2019 kl. 20:00:59
    118081 (125 kr)
  • 11 mars 2019 kl. 12:23:50
    117458 (100 kr)