204296

GUSTAF SVENSSON, skogslandskap, olja på duk, signerad

Bud: 100 kr
25 jan 19:26
Utropspris: 400 kr

47x37cm.

  • 15 januari 2022 kl. 11:33:04
    120856 (100 kr)