121398

GUSTAV RUDBERG färglitografi, signerad

Bud: 125 kr
Utropspris: 300 kr

Upplaga 144/150, 30x20cm.

  • 17 juni 2019 kl. 19:43:54
    93348 (125 kr)
  • 10 juni 2019 kl. 16:46:18
    119048 (100 kr)