155229

HÄNGKAR, 3 st, varav två i emalj, 1800/1900-tal

Bud: 175 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 23-25 cm. Bruksslitage.

  • 8 augusti 2020 kl. 16:21:10
    98022 (175 kr)
  • 8 augusti 2020 kl. 16:20:48
    124157 (150 kr)
  • 8 augusti 2020 kl. 16:20:48
    98022 (150 kr)
  • 8 augusti 2020 kl. 12:59:34
    124157 (125 kr)
  • 27 juli 2020 kl. 08:00:51
    96405 (100 kr)