133554

HÄNKELVASER, 2 st, keramik, Upsala Ekeby

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Ena numrerad 1536. Höjd 13 och 15,5 cm. Bruksslitage.

  • 4 december 2019 kl. 09:25:23
    121801 (100 kr)