173846

HÄST, 18/1900-tal, Kina

Bud: 3 300 kr
Slutar 28 februari 20:14
Utropspris: 12 000 kr

Trä, skuret i ett stycke. Höjd 145cm. Torrsprickor, färgbortfall samt skador och slitage.

  • 24 februari 2021 kl. 10:27:14
    90054 (3 300 kr)
    106491 (3 200 kr)
  • 24 februari 2021 kl. 10:27:02
    90054 (2 900 kr)
    106491 (2 800 kr)
  • 22 februari 2021 kl. 22:00:48
    90054 (2 300 kr)
    138342 (2 200 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 22:27:19
    90054 (2 100 kr)
    111559 (2 000 kr)
  • 13 februari 2021 kl. 18:09:50
    90054 (1 500 kr)
    106491 (1 450 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 23:50:52
    106491 (1 350 kr)
    130349 (1 300 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 22:43:00
    106491 (1 000 kr)
    91128 (950 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 21:06:16
    91128 (550 kr)
    138105 (500 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 18:12:33
    91128 (175 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 17:57:31
    90329 (150 kr)
    102825 (150 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 17:51:07
    90329 (125 kr)
  • 12 februari 2021 kl. 17:36:35
    111559 (100 kr)