181659

HÖRNHYLLA, nyrenässansstil, 1900-tal

Bud: 250 kr
Avslutat 11 maj 20:44
Utropspris: 500 kr

Höjd 125 cm. Bruksslitage.

  • 10 maj 2021 kl. 21:23:29
    106491 (250 kr)
  • 7 maj 2021 kl. 12:58:03
    121390 (225 kr)
  • 7 maj 2021 kl. 12:57:49
    93897 (200 kr)
  • 7 maj 2021 kl. 12:57:49
    121390 (200 kr)
  • 7 maj 2021 kl. 12:57:44
    93897 (175 kr)
  • 7 maj 2021 kl. 12:57:44
    121390 (150 kr)
  • 5 maj 2021 kl. 20:28:39
    93897 (125 kr)
  • 5 maj 2021 kl. 13:30:07
    121390 (100 kr)