121326

HÖRNSKÅP, 1900-talets första hälft

Bud: 100 kr
Utropspris: 800 kr

Höjd 168 cm, djup ca 65 cm. Bruksslitage.

  • 15 juni 2019 kl. 09:24:33
    105557 (100 kr)