94085

HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets andra del

Bud: 1 050 kr
Utropspris: 800 kr

Höjd 177 cm. Djup 49 cm. Tudelad. Bruksslitage.

  • 13 juni 2018 kl. 20:05
    111662 (1 050 kr)
  • 13 juni 2018 kl. 20:05
    99679 (1 000 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 21:23
    111662 (950 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 21:23
    99679 (900 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 21:22
    99679 (850 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 21:22
    111662 (800 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 21:22
    99679 (750 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 21:22
    111662 (700 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 21:22
    99679 (650 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 21:22
    111662 (600 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 21:21
    99679 (550 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 21:21
    111662 (500 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 21:21
    99679 (450 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 21:21
    111662 (425 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 21:20
    99679 (400 kr)
  • 12 juni 2018 kl. 21:20
    111662 (375 kr)
  • 9 juni 2018 kl. 15:33
    99679 (350 kr)
  • 4 juni 2018 kl. 21:57
    116420 (100 kr)