165556

HALLMÖBEL, 1900-talets andra del

Bud: 375 kr
Avslutat 26 november 20:58
Utropspris: 400 kr

Längd 89 cm. Djup 34 cm. Höjd 54 cm. Sitthöjd 38 cm. Bruksslitage, hål i klädsel.

  • 26 november 2020 kl. 20:56:49
    137025 (375 kr)
    124157 (375 kr)
  • 26 november 2020 kl. 20:54:53
    137025 (350 kr)
    124157 (325 kr)
  • 26 november 2020 kl. 20:53:26
    124157 (300 kr)
  • 26 november 2020 kl. 20:52:43
    137025 (275 kr)
    124157 (250 kr)
  • 26 november 2020 kl. 20:51:28
    137025 (225 kr)
  • 26 november 2020 kl. 20:51:06
    124157 (200 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:26:39
    137025 (175 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:26:01
    116601 (150 kr)
    137025 (150 kr)
  • 23 november 2020 kl. 10:22:09
    116601 (125 kr)
  • 22 november 2020 kl. 12:55:59
    113291 (100 kr)