165416

HALVOR GUNHEIM TORSTENSEN, olja på duk, signerad

Bud: 1 600 kr
Avslutat 29 november 20:14
Utropspris: 2 000 kr

40,5x57cm.

  • 28 november 2020 kl. 17:56:32
    114200 (1 600 kr)
  • 28 november 2020 kl. 17:56:26
    133884 (1 500 kr)
    114200 (1 450 kr)
  • 28 november 2020 kl. 11:29:19
    133884 (1 400 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:21:07
    114200 (1 350 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:21:00
    137018 (1 300 kr)
    114200 (1 250 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:20:55
    137018 (1 200 kr)
    114200 (1 150 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:14:29
    137018 (1 100 kr)
    101359 (1 050 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:14:06
    101359 (950 kr)
    137018 (900 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:13:36
    101359 (500 kr)
    137018 (475 kr)
  • 24 november 2020 kl. 17:50:22
    101359 (450 kr)
    121137 (425 kr)
  • 19 november 2020 kl. 17:43:49
    101359 (400 kr)
  • 16 november 2020 kl. 16:30:53
    91947 (375 kr)
  • 15 november 2020 kl. 12:16:45
    121137 (350 kr)
  • 15 november 2020 kl. 08:41:03
    93439 (325 kr)
  • 14 november 2020 kl. 18:57:07
    121137 (300 kr)
    118940 (275 kr)
  • 14 november 2020 kl. 18:56:51
    118940 (250 kr)
    121137 (225 kr)
  • 14 november 2020 kl. 18:56:38
    118940 (200 kr)
    121137 (175 kr)
  • 14 november 2020 kl. 18:26:39
    118940 (150 kr)
    121137 (125 kr)
  • 14 november 2020 kl. 17:49:16
    118940 (100 kr)